Sen o ćmach

cmy1

biała cma

Ćma – przemyśl wszystko dokładnie, co zaplanowałeś.

dzisiaj śniło mi się że jestem w pokoju rodziców w naszym mieszkaniu w Trąbkach i czytam książkę, nagle przez moją twarz przechodzą jakieś dziwne, nigdy dotąd nie spotkane mrowienia i jest to wysoce niepokojące więc biegnę do lustra które jest w przedpokoju i patrzę na swoje czoło a z niego wychodzą białe ćmy. Doznaję uczucia ulgi, tak jakby obce ciało uwalniało mnie od swojego ciężaru.

lustro2

Widzieć w lustrze zwierzęta: kryzys finansowy

 

Biegnę do rodziców siedzących w kuchni i pokazuję im to dziwne zjawisko, są bardzo zaniepokojeni, ale czuję że będzie dobrze, bo pozbyłem się problemu i z tym przeświadczeniem budzę się.

Ostatnio mój tryb życia sprawił że kompletnie przestawiłem się na pracę nocną i spanie za dnia i okazało się że ciągle jestem senny i w efekcie pracuję tylko kilka godzin nocnie. Od nowego roku postanowiłem to zmienić i przestawiam się powoli na tryb nocnego spania. Jakość mojego snu zmieniła się, mam krótkie sny po których się budzę i nie mogę potem zasnąć. W pewnym sensie to dobrze, bo będę miał co opisywać, będę pisać gdy coś ciekawego mi się przyśni więc zostańcie ze mną, Wasz, m.

Dodaj komentarz