Lego ego czyli lepszy wróbel na dachu niż promocja sklepowa słowa wa

W moim sklepie znowu pojawiły się ptaki. Gdy piszę te słowa gołąb mi grucha za oknem. Mieszkam na strychu. Słyszę też srokę. Grzywacz też pohukuje no i bogatki, wcześnie rano szósta, skończyłem twórczy dzień ale coś nie pozwala zasnąć. To przymus pisania, zapisywania słów dla przyszłych pokoleń ludzi luster niebieskiego śnienia. Ludzi szpiegowanych przez roboty korporacje ten cały szajs który dopiero kiełkuje. Przykro mi widzę wojny zarazę której pycha każe zabijać w imię ego lego tak ego to lego jego wielokrotna błyskotka władzy posiadania czołgów pieniędzy wybuchającego gazu oj wstydźcie się, a Ty pamiętaj to jest też Twoja natura bzdurna chmura hura barykady okopy po co ta ekspansja terytorialna lepiej buduj do wewnątrz nowoczesność przynosi nowe narzędzia domyśl się zacznij działać.

Nadchodzi pora pora genialnego warzywa ważonego nocą przez braci kuriozalnych ery wczesnej wenery szczery oszczerczy w myślach ale nie w mowie no ten jak powie to boki zrywać trwać wytrwać w łajnie połajanek posłanek posłów rosół słów osłów cudzysłów w cudzym słowie mowie przodków podków podkowa słowa mowa wartościowa owa Wa wa zła głowa wpierw połowa potem rozmowa.

To Pis wielozadaniowy uderza do głowy materiał szkoleniowy płowy morowy bo żyjemy w zarazie na razie może na zawsze ta mutacja wszech pokoleniowa niech skona zło na barykadach na barkach diabła barkach na wodzie barkach człowieka co czeka co dźwiga solidny przekaz AZ.

Nikt tak jak ja słucha Bacha ta receptura prastara mądrości wehikuł wiecznej prastarej dobrej wiedzy o emocji zaklętej w strukturze czasu. Jego gwiazda niech świeci a gdy już będziemy święci nasłuchamy się Bacha bachanalia Bacha w niebie a tak wszyscy będziemy w niebie wszyscy jesteśmy z tej samej gliny tylko musimy zrobić odkupienie za winy za wszystkie złe synonimy.

Na tym kończę już nie zdążę podziękować za kpiny za urodziny za miny z gliny praliny gry karciane rekiny język siny wciąż niewyspany nie wysłany list z anilany poprzez muśliny do krynoliny, cromaliny ech były. <3

Dodaj komentarz