Wytwórnia Macy

  • Sen Macy o ćmach wychodzących z czoła

witajcie w Naszym Bałaganie! Przedstawiamy tu Nasze ulubione, subiektywnie, ale demokratycznie wyselekcjonowane zjawiska internetu. Interesujemy się blogosferą, mediami społecznościowymi, ale pokazujemy tylko to, co wydaje nam się godne uwagi, filtrujemy to co specjalne z morza zwyczajności. Tego nie zapewni Wam Google, choćby nie wiem jak się starało. Polecamy się uwadze!

Zobaczcie co nowego u Dzikonia! Czy obronił pracę doktorską? Czy nie przestaje tworzyć muzyki? Czy robi zdjęcia? A może wybiera się w kolejną szaloną podróż? Od czerwca 2014 nie pisze. Co się stało?

Na blogu Agaty dużo o jej najnowszej wyprawie do zachodniej Afryki. W ostatnim wpisie przedstawia uczestników wyprawy i opisuje ich postaci 🙂

Co u Magdy? Czy pobiegnie w maratonie? Czy zdoła zrobić flagę? (takie ćwiczenie) Jeśli poszukujecie sportowych inspiracji to dobrze trafiliście! Bądźcie na bieżąco z szaleństwami Magdy na jej blogu a szczególnie na koncie face.

a może jest jakieś wydarzenie którym chcesz się podzielić? Może tworzysz ciekawy blog, albo coś ciekawego wokół Ciebie się dzieje? Daj znać w komentarzu, zrobimy wrzutkę na stronie, ale oczywiście pomysł musi się spodobać Naszemu gremium. Jeśli chcesz w inny sposób współtworzyć to Wydawnictwo, też daj Nam znać, jest tysiąc możliwości współpracy.

Dodaj komentarz