Czy Paweł Turlej przestanie do mnie mówić siema mordo na powitanie?

Paweł Turlej to mój szwagier, były szwagier raczej bo rozwiódł się z moją siostrą i żyją teraz razem bez ślubu, tak mi się wydaje bo nie było jak na razie drugiego ślubu. Paweł Turlej jest ojcem rodziny, wychowuje razem z moją siostrą Adama Turleja mojego dziesięcioletniego siostrzeńca. Zarówno ojciec jak i syn mówią do mnie na powitanie siema mordo, krzyczą te słowa, mówiłem im że mi to nie leży ale oni nadal tak mówią.

Po prostu przezywają mnie, to jest forma ucisku, czuję się prześladowany przez nich. Należy wspomnieć że nie jestem najsilniejszy psychicznie, jestem chory na schizofrenię. Najdotkliwszym przejawem mojej choroby jest nadmierne myślenie gdy ktoś wyrządza mi krzywdę, jest to tortura fizyczna boli mnie całe ciało i dusza. Owszem mogę się pośmiać z mordy, gdy zdarza się to raz czy dwa razy, ale mam świadomość że ta morda pozostanie.

Paweł Turlej przezywa własnego ojca, mówi na niego Gruby. Mój niby szwagier to kochana gapa, stworzył z własnego braku dojrzałości swój znak firmowy. Nadal jest dzieckiem co przezywa w celu posiadania władzy, demonstracji siły i podporządkowania słabszych, mój siostrzeniec idzie w jego ślady, to bardzo smutne.

Paweł Turlej, prześladowca.
Paweł Turlej mnie przezywa, mówi na mnie “Morda” czy to się kiedyś skończy? This is portrait of a bully, Paweł Turlej, I painted it in Photoshop.

Jestem malarzem i grafikiem stworzyłem portret mojego prześladowcy. Możecie kupić ten portret tutaj Paweł Turlej’s Portrait jeśli wejdziecie w opcje okaże się że dostępne są poduszki z tym tyranem, torebki damskie, zasłony prysznicowe, t-shirty i wiele innych produktów oraz zwyczajne obrazy przeznaczone do powieszenia na ścianie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o mnie zapraszam do lektury mojej strony.

Dodaj komentarz